Urodziny z klockami Lego w roli głównej. Uczestnicy budują i programują roboty w parach,  a następnie stają do walki z pozostałymi drużynami. Jest zabawa, są ogromne emocje i niezapomniane wrażenia.

W ruch pójdzie sprzęt laboratoryjny i odczynniki chemiczne, będzie kolorowo i wybuchowo. Uczestnicy urodzin samodzielnie wykonają eksperymenty oraz będą świadkami pokazów zapierających dech w piersiach. 

Pachnące kolorowe mydełka, zapachowe wielobarwne świece, obrazki tworzone kolorowym piaskiem - takich atrakcji na kreatywnych urodzinach z pewnością nie zabraknie. Musisz tylko wybrać co na Twoich kreatywnych urodzinach samodzielnie wykonają zaproszeni gości i zabiorą jako swój prezent - pamiątkę.
Tematy urodzin kreatywnych:
decoupage, mydełka, świece, konstruktorskie, malowanie na tkaninie / porcelanie, mobile powietrzne, lampiony, skarpeciak

URODZINY Z ROBOTAMI

Tematy urodzin z robotami:
Angry Birds, Football, Gwiezdne wojny, Minecraft, Zawody Sumo

URODZINY Z EKSPERYMENTAMI

Tematy urodzin z eksperymentami:
kolorowa chemia 5-7 lat, urodziny szalonego chemika 8-12 lat, świat kosmetyków , slime party, fluo party, master cook junior, ściśle tajne, z suchym lodem (dodatkowo płatne)

Lokalizacja/miejsce:

Urodziny organizujemy w Centrum Zajęć Pozalekcyjnych ZdolneDzieciaki.pl w Galerii Emka (II piętro) ul. Jana Pawła II 20, 75-452 Koszalin

ZAMÓW JUŻ TERAZ I ROZPOCZNIJ IMPREZĘ!

Szczegółowe informacje i rezerwacje:
tel. 662 381 380, biuro@zdolnedzieciaki.pl
WYBIERZ JEDEN Z WYJĄTKOWYCH SPOSOBÓW NA ŚWIĘTOWANIE !

Cennik:

Urodziny Cena za 8 osób Dopłata za kolejna osobę Czas trwania
z robotami 5-6 lat 530 40 2 h
z robotami 7-12 lat 590 40 3 h
z eksperymentami 5-12 lat 530 40 2 h
kreatywne 5-12 lat 530 40 2 h

W cenie:

- zastawa stołowa (talerzyki, kubeczki, sztućce)
- przystrojenie sali
- zaproszenia
- opieka animatorów przez cały czas urodzin
- w przypadku urodzin kreatywnych: do wyboru warsztaty: mydło, świece, obrazki z piasku (wykonane prace dzieci zabierają ze sobą do domu)

- w przypadku urodzin z robotami: ekscytujące zajęcia z robotyki (budowa i programowanie robotów oraz konkursy i zawody robotów)

- w przypadku urodzin z eksperymentami: zaskakujące eksperymenty małego naukowca w realu lub w rzeczywistości rozszerzonej