Czy matematyka musi być trudna?

Zajęcia dla dzieci z matematyki  

Zajęcia dla dzieci z matematyki to jeden z kursów dostępnych w naszej ofercie. Dzisiaj, kiedy innowacje technologiczne mają coraz większe oddziaływanie na rynek pracy, znajomość tej dziedziny wiedzy może okazać się niezwykłym atutem. Spoglądając na obecne trendy, można zauważyć, że z biegiem lat zapotrzebowanie na specjalistów z zakresu nauk ścisłych będzie się stale rosnąć. Dlatego warto ułatwić swojemu dziecku start i rozpocząć jego edukacje w tych dziedzinach możliwie wcześnie.

Matematyka może sprawiać wrażenie trudnej. Jednak czy, aby na pewno taka musi być?

Naszym zdaniem nie musi, a nawet nie powinna.

 

Każde dziecko jest urodzonym matematykiem.

Badania dowodzą, że większość przedszkolaków wykazuje bardzo duże zdolności matematyczne. Wyzwaniem jest natomiast pielęgnowanie tych umiejętności, rozbudzanie i rozwijanie w latach późniejszych. Naszym zadaniem jest sprawienie, aby matematyka stała się przygodą i zabawą, podczas której odkryjemy niezwykłe prawidłowości rządzące światem, bo przecież to matematyka jest królową nauk. 

 
klocki

Już od marca 2018 zapraszamy na nasze innowacyjne zajęcia matematyczne, które sprawią, że Twoje dziecko pokocha matematykę, łamigłówki, zadania, równania i wszelkiego rodzaju obliczenia.

Jak to robimy?

Oczywiście przez zabawę z wykorzystaniem najpopularniejszej i najbardziej ulubionej zabawki świata jaką są klocki LEGO. Ale nie tylko! Klocki Lego Education to tylko jedna z pomocy dydaktycznych. Korzystamy praktycznie ze wszystkiego, co może pomóc dzieciom zrozumieć dane zagadnienie.  Nawet zwykły sznurek może okazać się niezastąpionym rekwizytem naukowym!
 
Program został opracowany w oparciu o obowiązującą podstawę programową MEN zarówno dla przedszkola jak i szkoły podstawowej, a także bazując na latach doświadczeń pracy z dziećmi w trakcie kursów robotyki, kodowania. O klockach Lego wiemy prawie wszystko, dlaczego więc nie wykorzystać tej wiedzy do nauki matematyki.
 
Program MatBrick 
Kurs roczny to 14 zajęć x 1 godz. (35 zł koszt 1 zajęć)
 
cena: 490zł
 
 
Matematyka to pierwszy stopień do poznania świata, następne to geografia, biologia, chemia i fizyka. Rozbudzenie ciekawości otaczającym światem to główny cel naszych zajęć dla dzieci z nauk ścisłych. Dlatego preferujemy formę warsztatów, podczas których wspólnie przeprowadzamy eksperymenty z wykorzystaniem produktów codziennego użytku.

ZdolneDzieciaki.pl

KOSZALIN -  SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH SML - Galeria Emka
ul. Jana Pawła II 20, II p.
mail: biuro@zdolnedzieciaki.pl

Biuro czynne

11:00 - 19:00 od września do czerwca
09:00 - 17:00 w lipcu i sierpniu
Koszalin tel. 662 381 380