URODZINY

Urodziny to dla dziecka jedno z najważniejszych wydarzeń w całym roku.  Dlatego muszą być niezwykłe, niezapomnianie, niepowtarzalne, muszą być zabawne i mieć w sobie odrobinę szaleństwa, tak by goście długo je wspominali z uśmiechem na twarzy.

Urodziny to dla dziecka jedno z najważniejszych wydarzeń w całym roku.  Dlatego muszą być niezwykłe, niezapomnianie, niepowtarzalne, muszą być zabawne i mieć w sobie odrobinę szaleństwa, tak by goście długo je wspominali z uśmiechem na twarzy.
Takie właśnie urodziny organizujemy w oparciu o sprawdzone
i autorskie scenariusze.
Wybierz scenariusz dla swojego dziecka
i zarezerwuj termin już dziś.

URODZINY Z ROBOTAMI

Walki sumo robotów

To jest walka prawdziwych twardzieli. Jeden na jednego, najlepszy przeciwko najlepszemu. Rozpoczęli pierwsze starcie

MISJA
W tych walkach nie ma słabych zawodników, są tylko stalowe nerwy.

Roboty Angry Birds

Za chwilę pierwsze starcie, samodzielnie przygotowane ptaszyska zostaną wystawione do walki. Cel Akcja Trafiony!!!

MISJA
Strącić jak najwięcej angry birdsów przeciwnka, wygrać i zdobyć jak najwięcej rozwścieczonych ptaszydeł - oto nasz cel.

Misja na Marsa

Musicie jak najszybciej dostarczyć akumulatory do bazy Alfa. Bez zasilania stracimy uprawy roślin. Do dzieła!

AKCJA
Robot nr 1 wyruszył, zbliża się do celu. Oh nie! Zatrzymał się za wcześnie. Szybko, uruchomcie drugiego robota. Musi mu pomóc dostarczyć ładunek! Dziewczynki i chłopcy razem wykonują emocjonującą misję. Zakończeniem będzie radość z uratowania bazy.

Robo Mecz

Już za godzinę rozpoczęcie meczu. Szybko zbudujcie swoje roboty, zamontujcie silniki i sonar do wykrywania przeciwnika. Jeszcze program i super piłkarz gotowy.

Robot czerwonych wepchnął przeciwnika do bramki i wyrwał mu lewe koło.

FAUL!
Trzeba go szybko naprawić! Emocje jak na prawdziwym meczu.

URODZINY Z EKSPERYMENTAMI

Mały chemik

Urodziny zorganizowane z myślą o małych i większych odkrywcach i badaczach. Nie zabraknie ciekawych doświadczeń samodzielnie wykonanych jak również pokazanych przez instruktora. Jednym słowem wielkie mieszanie, mierzenie, wybuchanie - chemiczne szaleństwo.

Fabryka kosmetyków

Urodziny idealne dla dziewczynek ale i nie tylko. Tutaj dowiemy się jak powstaje szampon, mydło, lakier do paznokci. Wybierzemy jeden kosmetyk i go samodzielnie wykonamy. Będzie pachniało, będzie kolorowo, będzie modnie...

Ciecze, płyny, woda

Temat przewodni to wszystko co związane jest z wodą, dlaczego jedne ciecze się ze sobą łączą inne nie, jedne się unoszą nad drugimi, jedne wybuchają i ogólnie o co chodzi z tą wodą - kilka praw fizyki.

Sherlock Holmes

Zawsze chciałeś zostać detektywem, zastanawiałeś jak pracują policjanci. Pokażemy m.in. jak zebrać odciski palców i wykryć winnego. Podczas tych urodzin nie zabraknie emocji, adrenalina pójdzie w górę, będzie gorąco. Razem rozwiążemy zagadkę kryminalną.

Urodziny w MANU Pracowni

oferta dostępna od stycznia 2016

zajęcia z chemi
szkolenia edukacyjne dla dzieci

Świecowe szaleństwo

Jak powstaje świeca, co to jest wosk, co ma wspólnego świeca z błyszczykiem i kredką do rysowania? O tym wszystkim opowiemy podczas imprezy urodzinowej. Ponadto każdy uczestnik samodzielnie wykona świecę według własnego pomysłu, którą będzie mógł zabrać ze sobą do domu. Na koniec zrobimy małe czary z wykorzystaniem kartki i świecy.
 
 

Magiczne mydełka

Bańki mydlane, małe mydełka samodzielnie wykonane, feria barw i zapachów to pomysł na udane urodziny nie tylko w żeńskim gronie. Wszystkie zrobione w trakcie urodzin kosmetyki uczestnicy zabierają ze sobą do domu, co więcej mydełkiem można oczywiście się umyć, gdyż wykonane są z prawdziwych produktów kosmetycznych przeznaczonych do użytku.
 
 

Warsztaty biżuterii

Zostań projektantką biżuterii i wspólnie z koleżankami wykonajcie kolorowe bransoletki, niepowtarzalne kolczyki i oryginalne naszyjniki, które dopasujecie do swoich ulubionych kreacji. W trakcie imprezy porozmawiamy o doborze kolorów, jak je ze sobą łączyć, jak dobierać biżuterię do stroju.
 
 

Lokalizacja/miejsce:

Urodziny organizujemy w Centrum Zajęć Pozalekcyjnych ZdolneDzieciaki.pl w Galerii Emka (II piętro) ul. Jana Pawła II 20, 75-452 Koszalin

ZAMÓW JUŻ TERAZ I ROZPOCZNIJ IMPREZĘ!

Szczegółowe informacje i rezerwacje:
tel. 662 381 380, biuro@zdolnedzieciaki.pl
WYBIERZ JEDEN Z WYJĄTKOWYCH SPOSOBÓW NA ŚWIĘTOWANIE !

Cennik:

Urodziny Cena za 8 osób Dopłata za kolejna osobę Czas trwania
z robotami 5-6 lat 530 40 2 h
z robotami 7-12 lat 590 40 3 h
z eksperymentami 5-12 lat 530 40 2 h
kreatywne 5-12 lat 530 40 2 h

W cenie:

- zastawa stołowa (talerzyki, kubeczki, sztućce)
- przystrojenie sali
- zaproszenia
- opieka animatorów przez cały czas urodzin
- w przypadku urodzin kreatywnych: do wyboru warsztaty: mydło, świece, obrazki z piasku (wykonane prace dzieci zabierają ze sobą do domu)

- w przypadku urodzin z robotami: ekscytujące zajęcia z robotyki (budowa i programowanie robotów oraz konkursy i zawody robotów)

- w przypadku urodzin z eksperymentami: zaskakujące eksperymenty małego naukowca w realu lub w rzeczywistości rozszerzonej