logo

Kursy edukacyjne dla dzieci – IQ Studio

IQ Studio z Lublina zajmuje się organizacją kursów edukacyjnych dla dzieci. Stawiamy na nowoczesne metody nauczania łączące naukę z zabawą. Nasi prowadzący posiadają niezbędne doświadczenie i odpowiednie predyspozycje do pracy z najmłodszymi. W efekcie w naszej ofercie znajdują się ciekawe zajęcia dla dzieci w formie angażujących warsztatów, podczas których Wasze pociechy poznają w praktyce podstawy robotyki, chemii, programowania oraz matematyki.

 

Centrum Nauki i Zabawy

Jeśli zastanawiasz się, w jakim kierunku najlepiej rozwijać swoją pociechę lub na jakie zajęcia ją zapisać, my mamy jedną odpowiedź. Warsztaty z programowania i robotyki dla dzieci . Programowanie to przyszłość i trudno będzie bez tej umiejętności zaistnieć na rynku pracy. Programowanie będzie jak znajomość języka obcego - obowiązkowa.

Dlatego w swojej ofercie mamy głównie kursy i szkolenia dla dzieci z programowania oraz z nauk ścisłych - robotyka, matematyka i eksperymenty. Rozwijamy logiczne myślenie, kompetencje społeczne. Nie zapominamy o dobrej zabawie, u nas nauka idzie zawsze w parze z zabawą. Dostosowujemy program do wieku uczestników i aktualnych trendów, uczymy wykorzystując najnowsze osiągnięcia technologiczne.

 

Ciekawe zajęcia dla dzieci i młodzieży

Mamy również propozycję ciekawych zajęć dla dzieci i młodzieży skierowaną do placówek edukacyjnych – przedszkoli, szkół podstawowych, a także gimnazjów oraz techników i liceów. Jesteśmy w stanie dostosować się w kwestii terminów do potrzeb placówek oświatowych. Również zakres prowadzonych warsztatów pozostaje kwestią indywidualnych ustaleń. Możemy przygotować szkolenia w formie cyklu zajęć pozalekcyjnych dla dzieci, jednodniowych warsztatów lub też pokazu robotycznego.

W ofercie mamy również indywidualnie przygotowywane kreatywne zajęcia dla dzieci na różnego rodzaju wydarzenia takie jak bale karnawałowe, festyny czy dni dziecka.

Zajmujemy się także organizacją urodzin naukowych w naszych specjalnie przygotowanych pracowniach. Do wyboru jest kilka scenariuszy – urodziny z robotami lub eksperymentami oraz zabawa w detektywa.

 

Półkolonie 

Nasza działalność nie ogranicza się wyłącznie do przygotowania zajęć dodatkowych dla dzieci. W naszej ofercie znajdą Państwo ofertę letnich i zimowych kursów edukacyjnych. Prowadzone przez nasz zespół półkolonie dla dzieci to doskonały sposób, aby zapewnić dziecku kreatywny wypoczynek podczas wakacji lub ferii.

 

Często zadawane pytania

Kursy

Jakie kursy organizuje firma?

Organizujemy kursy semestralne i roczne. Roczne rozpoczynają się w październiku i trwają 26 tygodni, natomiast semestralne trwają jeden semestr 13 tygodni. Druga edycja rozpoczyna się w lutym/marcu, po feriach zimowych.

Tematyka kursów:
Robotyka, programowanie, eksperymenty chemiczno-fizyczne

Jak można płacić za kursy?

Płatność można uiścić gotówką w siedzibie firmy lub przelewem na konto podane mailowo.

Opłaty pobierane są:

–  z góry – opłata za cały rok kursu uiszczana w październiku jest korzystniejsza cenowo – rabat

w ratach co 2 mce – opłata za kurs semestralny – 2 raty, opłata za kurs roczny – 4 raty.

Co w przypadku nieobecności dziecka na zajęciach?

Jeśli dziecko nie mogło uczestniczyć w kursie proponujemy odrobienie zajęć. W tym celu prosimy o kontakt z biurem w celu ustalenia dogodnego terminu.

Jak liczne są grupy?

Grupy liczą ok. 10 osób – 14 osób, przy liczbie większej niż 10 osób grupę prowadzi 2 instruktorów.

Półkolonie

Ile trwają półkolonie?

Półkolonie trwają 5 dni od poniedziałku do piątku.

W jakim wieku dzieci mogą uczestniczyć w półkoloniach?

Organizujemy półkolonie dla dzieci od 5 roku życia, na zajęciach obowiązuje podział ze względu na wiek, mamy również grupy i zajęcia dla młodzieży 13 – 14 lat.

Kto prowadzi zajęcia?

Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę posiadającą wszystkie wymagane uprawnienia do prowadzenia warsztatów z dziećmi przez Kuratorium Oświaty.

Jak dokonać płatności?

Płatność za półkolonie prosimy uiszczać przed rozpoczęciem półkolonii, z uwagi na duże zainteresowanie naszą ofertą uiszczenie opłaty gwarantuje miejsce w trakcie półkolonii.
Można płacić gotówką lub przelewem.

Jak liczne są grupy?

Grupy liczą ok. 10 osób – 14 osób, przy liczbie większej niż 10 osób grupę prowadzi 2 instruktorów.

Organizacja urodzin

Gdzie organizowane są urodziny?

Urodziny organizowane są w naszych pracowniach w GALI przy ul. Fabrycznej lub w dowolnie wskazanym przez klienta miejscu.

Co zawiera opłata za urodziny?

W opłacie zawarte jest: udostępnienie sali, opieka instruktorów i przeprowadzenie animacji z użyciem wszystkich wymaganych pomocy, odczynników, klocków w zależności od wybranego scenariusza, zaproszenia urodzinowe.
Poczęstunek, zastawę papierową, tort organizator urodzin zapewnia we własnym zakresie.

Jak dokonać płatności?

Prosimy o uiszczenie zaliczki w wysokości 100 zł będącej potwierdzeniem terminu oraz chęci organizacji urodzin w naszym lokalu. Forma wpłaty: gotówka lub przelew.

ZdolneDzieciaki.pl

KOSZALIN -  SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH SML - Galeria Emka
ul. Jana Pawła II 20, II p.
mail: biuro@zdolnedzieciaki.pl

Biuro czynne

11:00 - 19:00 od września do czerwca
09:00 - 17:00 w lipcu i sierpniu
Koszalin tel. 662 381 380