Modules

Półkolonie zimowe – opis końcowy

Informacje o półkoloniach

Godziny półkolonii:

Zajęcia odbywają się od 9:00 do 16:00.
Możliwość przywiezienia dziecka od godz. 7:30 oraz odebrania do 16:30.

Bezpieczeństwo

Rejestracja oraz nadzór wypoczynku przez Kuratorium Oświaty

Wyżywienie

Cena obejmuje pełne wyżywienie: II śniadanie, obiad – drugie danie, podwieczorek, napoje (woda, soki) dostępne przez cały dzień

Kadra

Zajęcia prowadzone są przez doświadczoną, przeszkoloną kadrę instruktorów posiadającą wymagane przez Kuratorium Oświaty szkolenia z opieki nad dziećmi i młodzieżą

Doświadczenie

Autorskie programy opracowane na bazie kilku lat doświadczenia zdobytego w całej Polsce.

Cena

Do końca grudnia cena promocyjna 550 zł. Regularna cena 590 zł (za 5 dni z wyżywieniem).

Ramowy plan dnia:

7:30 – 9:00 – przywożenie dzieci

8:30 – 10:00 – warsztaty

10:00 – 10:20 – II śniadanie

10:20 – 12:00 – warsztaty

12:00 – 13:00 – zabawy sportowe na sali gimnastycznej lub  świeżym powietrzu

13:00 – 13:30 – obiad

13:30 – 16:00 – warsztaty

16:00 – 16:30 – odbiór dzieci z półkolonii

 

a w każdym turnusie zajęcia z bezpiecznego internetu:

 dbi2018_corel_v11

ANGIELSKI – opis

ANGIELSKI 2- 7 lat

TEDDY EDDIE to ambitna metoda nauczania języka angielskiego dzieci w wieku 2 – 7 lat, której głównym założeniem jest łączenie prawdziwej nauki z doskonałą zabawą. Teddy Eddie sprawia, że dziecko przyswaja do pięciu razy więcej słów niż przy użyciu standardowych podręczników.

Swobodna rozmowa jest możliwa szybciej, niż w przypadku używania innych metod. Rodzic bardzo szybko widzi efekty nauczania, które rozciągają się poza znajomość słówek – wiele zdań i kontekstów sprawia, że dziecko uczy się myśleć w języku obcym, co poprawia jego zdolności kojarzenia. Jak nie być dymnym z małego bohatera : ), który robi tak szybkie postępy?

Zajęcia odbywają się co tydzień w odpowiednich grupach wiekowych. Czas trwania zajęć od 30 do 45 minut w zależności od grupy.

Więcej o metodzie i cenach na stronie:
http://www.sml.edu.pl/kurs/kursy-dla-dzieci-w-wieku-2-7-lat-angielski-teddy-eddie/

 

 

 

 

TANIEC – opis

TANIEC 3-8 lat

MIX TANECZNY to zajęcia taneczne, które  wprowadzają dzieci w świat tańca poprzez: ćwiczenia rytmiki tanecznej oraz zabawy taneczno-ruchowe i umuzykalniające. Są to zajęcia w formule zabawy i rozładowania emocji, dające wiele radości i możliwość „wyszumienia się” podczas ruchu na sali tanecznej. Zajęcia zawierają takie elementy jak taniec, gimnastyka, rozpoznawanie rytmów i dźwięków, śpiew, zabawy z grupą rówieśników przy muzyce. Zwieńczeniem pracy są występy nie tylko dla rodziców, podczas których mali tancerze udowodnią, że są prawdziwymi bohaterami : ) parkietu.

Zajęcia odbywają się co tydzień w 2 grupach wiekowych: 3-4 lata (30 minut), 5-8 lat (45 minut). Miesięczna rata - 95 zł.

 

 

 

ZRÓB TO SAM – opis

ZRÓB TO SAM 6-12 LAT

Warsztaty DIY (ang. do it yourself) to zajęcia dla dzieci wykorzystujące różne techniki plastyczno – techniczne, których celem jest własnoręczne stworzenie oryginalnych ozdób i przedmiotów użytkowych. Liczy się kreatywność i niepohamowana fantazja, dzięki której ze słoika powstanie kolorowy wazon, ze słomek powstanie super lustro, a z mopa piórnik.

Uczestnicy warsztatów poczują się bohaterami : ) - dumni z samodzielnie wykonanych prac, które zabiorą do domu.

Każde zajęcia trwają 1,5 godziny. Kurs obejmuje 16 warsztatów odbywających się co 2 tygodnie. Cena za zajęcia: 8 rat po 95 zł = 760 zł

 

 

Arduino – opis

ARDUINO 9-12 LAT

Na tych warsztatach młodzi konstruktorzy zaprogramują niesamowite projekty w języku C.

Do projektów wykorzystamy elektroniczne płytki Arduino Uno oraz diody, buzzery, platformy mobilne. Napiszemy programy sterujące oświetleniem drogowym, sprawimy że robot będzie poruszał się po linii, a także skonstruujemy własny alarm plecakowy. Te warsztaty to wstęp do świata elektroniki cyfrowej i świetny start do programowania w języku C / C++.   Każdy uczestnik ma szansę zostać bohaterem : ) w nowoczesnym świecie elektroniki.

Każde zajęcia trwają 1,5 godziny. Kurs obejmuje 16 warsztatów odbywających się co 2 tygodnie. Cena za zajęcia: 8 rat po 95 zł = 760 zł

 

Logik – opis2

PROGRAMOWANIE 8- 10 LAT

Warsztaty te to wstęp dla dzieci, które nie miały jeszcze styczności z programowaniem. Pokażemy podstawowe narzędzia i metody, które umożliwiają tworzenie własnych gier. Dzieci poznają nowe pojęcia związane z programowaniem np. algorytm, pętla, warunek, zmiana. Te zajęcia to nauka kreatywnego rozwiązywania problemów i logicznego myślenia. Dzieci pracują na komputerach m.in na oprogramowaniu Scratch.

Dziecko z pewnością poczuje się jak bohater : ) grając na stworzonej przez siebie, prostej grze.

Każde zajęcia trwają 1,5 godziny. Kurs obejmuje 16 warsztatów odbywających się co 2 tygodnie.

Zajęcia rozpoczynają się we wrześniu. Cena za zajęcia: 8 rat po 95 zł = 760 zł